MARKFORGED Onyx Pro™

Sürekli Fiberglas takviyeli parçalar için profesyonel 3D yazıcı.

ABS'den 10 kat daha güçlü Fiberglas ile güçlendirilmiş parçaları 3D yazdırabilen Onyx Pro, Sürekli Fiber Güçlendirmenin gücünden yararlanır.

TEKLİF İSTEYİN

Sürekli Fiber

ABS'den 10 kat daha güçlü Sürekli Fiberglasla güçlendirilmiş parçalar yazdırmak mümkün. Son derece dayanıklıdır ve bazı işlenmiş alüminyum parçaların yerini alabilir.

Son İnşa

Bu profesyonel 3D yazıcı, binlerce baskı saatinde ışıksız güvenilirlik sağlamak için tek gövdeli bir alüminyum kasaya ve hassas işlenmiş bileşenlere sahiptir.

Hassas Parçalar

Markforged‘un çok yönlü mikro karbon fiber dolgulu naylon malzemesi Onyx sayesinde neredeyse kusursuz yüzey kalitesiyle hassas parçalar yazdırın.

Onyx Pro Hakkında

Yüksek doğruluk ve tekrarlanabilirlik sağlayan tek parça alüminyum bir çerçeveye sahip olan Onyx Pro; sertleştirilmiş ekstrüzyon sistemi ile mikro karbon fiber dolgulu bir naylon filament olan Onyx'i binlerce baskı saatinde güvenilir bir şekilde basmasını sağlar.

3D BASKI YAZILIMI ÜRETİM YÖNETİMİYLE BULUŞUYOR

Parçanızı tasarlayın, tarayıcı tabanlı yazılımımıza yükleyin, parçayı Onyx'te dilimleyin ve Sürekli Fiberglas ile güçlendirin ve yazdır tuşuna basın. Bu kadar basit.

HEMEN DENEYİN ›

FİBER GÜÇLENDİRME

Yaygın FFF (Fused Filament Fabrication) özelliklerine ek olarak Onyx Pro, sürekli Fiberglas'ı ihtiyacınıza yönelik kullanabilmenizi sağlayan 2. nesil bir fiber güçlendirme sistemine sahiptir. Markforged kompozit yazıcılar, uygulamada işlenmiş alüminyum parçaların yerini alabilecek sürekli fiber takviyeli parçalar basabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • ÜRETİM BOYUTLARI

  320 mm x 132 mm x 154 mm

 • MAKİNE BOYUTLARI

  584 mm x 330 mm x 355 mm

 • KATMAN YÜKSEKLİĞİ

  100 μm , max 200 μm

 • MAKİNE AĞIRLIĞI

  Makine Ağırlığı 16 kg

 • MALZEME KARTUŞU

  Plastik Kompozit Filament

  Sürekli Kompozit Filament

 • Z KATMAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

  100 micron

 • MALZEMELER

  Onyx
  Fiberglas
  Precise PLA

Güçlü Parçalar, Hızlı Baskı

TEKLİF İSTEYİN