Hakkımızda

Üretimin Geleceğini
Şekillendiriyoruz!

Hakkımızda
Müşterilerimiz
Prodigma’yı Keşfedin
Kültürümüz
Değerlerimiz
Manifesto

Endüstriyel 3D Üretim Teknolojileri ile Verimliliği, Hızı ve Hassasiyeti Artırın.

3DPromakim olarak en güncel endüstriyel 3D üretim teknolojilerini hız, doğruluk ve mekanik performans için tasarlanmış ileri malzemeler ile birlikte tüm kullanıcıların deneyimine sunuyoruz. EMEA bölgesinde “Katma Değerli Teknik Hizmet ve Sürdürülebilir Mükemmeliyetçilik” özel ödülünün sahibi 3D ekibimiz, projeye ve ihtiyaca uygun, özelleştirilmiş çözümler geliştiriyor.

Promakim, dijital üretim ve baskı teknolojileri, projeye özel tasarım & uygulama, sürdürülebilir & ileri malzemeler ile üretim modelleri ve endüstriyel eklemeli imalat alanlarında, katma değerli hizmet ve ürünler sağlamak amacıyla kurulmuş, her biri alanında başarılı ve yetenekli uzmanlar, tasarımcılar ve mühendislerden oluşan bir organizasyondur.

EMEA (Europe the Middle East and Africa) bölgesinde teknik hizmet ve müşteriye özel çözüm geliştirme alanlarında özel ödül sahibi olan 3D ekibi, içinde bulunduğu projelerdeki tüm çözüm ortaklarıyla birlikte özellikle sürdürülebilir üretim modellerini benimseyerek, çevresel hedeflere katkı sunmaya özen göstermektedir.

6

Ofis

70

Çalışan

30

Faaliyet Alanı

3.5

Aktif Müşteri

Prodigma‘yı Keşfedin

Prodigma, ürün ya da prototipleri gelişmiş malzemeler kullanarak endüstriyel eklemeli imalat yöntemleri ile farklı geleneksel üretim metodlarından faydalanarak en kısa sürede fiyatlandırma yapan ve projelerinizi üreten hızlı bir dijital üretim merkezidir. Alanında başarılı ve yetenekli mühendislerin, tasarımcıların, kalite kontrol ve özel işlem prosesleri uzmanlarının oluşturduğu; erişilebilir, ölçeklenebilir ve sürdürülebilir üretim teknolojilerini kullanarak talebe yönelik çözümler üretmeyi hedefleyen özel bir ekip tarafından kurulmuştur.

Prodigma’nın vizyonu; ulaşabildiği tüm ürün tasarımcılarına, mühendislere ya da üretimin/tasarımın herhangi bir aşamasından sorumlu olan herkese ihtiyaç duydukları üretim çözümünü hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmak ve güçlü altyapısı sayesinde istenilen adette kritik parçaların kolaylıkla teminini sağlamaktır.

Teknoloji Ortakları

Kültürümüz &
Bize katılın

3D Promakim Ekibi olarak yenilik meraklısı ve kendi gelişimine odaklı takım arkadaşlarıyla sürekli büyüyoruz. İlgilendiğimiz teknolojiler hakkında devamlı araştırma yaparak kullanıcılarımıza güncel ve en etkin çözümleri sunmaya odaklanmış durumdayız. Müşterilere katma değerli hizmet sunmak için tüm ekibimizin teknik bilgilerini sürekli olarak geliştirmelerini ve eğitim almalarını sağlıyoruz.

Değerlerimiz

Güven ve
Dürüstlük

İş ve Yaşam Dengesi Gözetmek

İletişim ve Şeffaflık

Doğa Dostu Faydalar Sağlamak

Saygı ve Adalet

Manifest

Üretimin, ilk sanayi devriminde kömürle çalışan buhar makinelerinden elektrikli sistemlere geçişi gibi sonrasında da mikroişlemcilerin, dijital ve akıllı robotların kullanıldığı dördüncü sanayi devrimine doğru evrilmesine ve değişimine tanıklık ediyoruz. Yakın gelecekte de imalatın işyerlerimizde, evlerimizde, fabrikalarda makine öğrenimini uygulayan algoritmalarla çalışan otomasyon sistemleri ile giderek standartlaşacağına şahit olacağız.

Yaşadığımız iklim krizi ve salgın hastalıkların artmasıyla beraber küresel anlamda gittikçe çok daha önemli hale gelen tedarik zinciri yönetimi, tüm işletmeler için en kritik konuların başında geliyor. Tüm işletmeler ilgilendikleri faaliyet alanı doğrultusuna göre organizasyonlarının tedarik zinciri yönetimini sürekli olarak geliştirmeli ve iyileştirmelidirler.

Endüstriyel eklemeli imalat yöntemleri ve bağlı olduğu disiplinlere göre farklılaşan dijital üretim teknolojileri, bu alanı kendi üretiminin ya da faaliyetlerinin bir parçası haline getirmeye çalışan ya da getirmeyi başarmış tüm üretici işletme ve organizasyonlar için büyük fırsatları içinde bulunduruyor.

Promakim 3D ekibi olarak, ülkemizde ve sorumlusu olduğumuz yakın bölgelerdeki bu alana ilgi duyan ve yatırım yapmak isteyen tüm grupları, toplulukları, şirketleri, eğitim öğretim kurumlarını, prototipleme atölyelerini, titizlikle kurulmuş Fab-Lab’leri, İnovasyon, Ar&Ge ve Ür&Ge merkezlerini bağlı bulundukları faaliyet alanlarına uygun olacak şekilde bu üretim avantajından yararlandırmayı hedefliyoruz. Sistemlerine mümkün olabilecek en etkin altyapıyı kurmayı ve sürdürülebilir şekilde hedeflerine ulaştırmayı amaçlıyoruz.

İletişime Geçin!

Merak ettiklerinizi bize yazın, en kısa sürede size geri dönüş yapalım.

01
02
03
04
05
06

Başlayın

Fiyat teklifi almak veya detaylı bilgi edinmek için bize yazın, size en kısa sürede ulaşalım...

01
02
03
04
05
06