Basın Bülteni / 26.8.2021 17:43:02

İhtiyaç duyduğunuz noktada talep üzerine herhangi bir parçayı 3D yazdırmanızı sağlayan dinamik katmanlı üretim yazılımıdır.


Eiger, dünyanın en gelişmiş 3D baskı hazırlık yazılımını ilk bağlantılı katmanlı üretim platformuyla eşleştiriyor.

Tasarımdan parçaya – her zamankinden daha kolay

Eiger, sizi CAD’den işlevsel kısma hızlı bir şekilde götürmek için tasarlanmış entegre, bağlantılı bir platformdur. Tarayıcı tabanlı iş akışı güvenli, hızlı ve sezgiseldir.

Lifler, kompozitler ve metallerle yazdırın

Eiger, sürekli elyaf ve metallerle güçlendirilmiş kompozit parçalar yazdırmanıza olanak tanır. Parçaları tek bir tıklama ile yazdırmaya hazırlayabilir veya nihai ürününüzü optimize etmek için parça ayarlarında derinlemesine inceleme yapabilirsiniz.

Yazıcılarla sorunsuz etkileşim kurun

Eiger, tüm Markforged 3D yazıcılarla tam olarak entegre olarak sorunsuz bir iş akışında yapılar oluşturmanıza, parçaları yazdırmanıza ve baskıları izlemenize olanak tanır.

Parçaları zahmetsizce depolayın ve erişin

Güvenli bir parça kitaplığı, her boyutta mühendislik projelerini dinamik olarak yönetmenizi sağlar – sürüm belirleme ile eksiksizdir. Eiger parça dosyaları güvenli bir şekilde saklanır ve herhangi bir yerde versiyonlanabilir, düzenlenebilir ve yazdırılabilir.

Basit organizasyonel özelliklerle projeleri yönetin

Parçalarınızı klasörlerle sezgisel ve basit bir şekilde düzenleyebilir ve gruplayabilirsiniz. Parçaları ve projeleri alfabetik olarak, yaratma tarihine veya düzenleme tarihine göre düzenleyebilirsiniz.

Her seferinde doğru parçayı bulun

Kullanımı kolay filtreler, parçaları parça adına, malzemeye veya kullanıcıya göre sıralayarak ihtiyacınız olan parçayı ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar.

Gerçek zamanlı izleme ile filo çapında başarı elde edin

Yazıcı filonuzu tek bir noktada veya dünya çapında gerçek zamanlı olarak yönetebileceğiniz tek bir yer. Tek bir yerden analiz, kullanım verileri ve canlı telemetri alırken otomatik güncellemelerden yararlanabilirsiniz.

Cihazları Gerçek Zamanlı Olarak İzleyin

Eiger, kuruluşunuzdaki bağlı herhangi bir cihazı dünyanın her yerinden izlemenizi sağlar. Gerçekleşen kritik proje ilerlemesi hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alınır.

Yerleşik müşteri başarısı

Eiger yazılım güncellemeleri, kuruluşunuza otomatik olarak gönderilir, yeni özelliklerin kilidini açar ve yazıcı performansını sürekli iyileştirir. Destek, yazılım deneyimine tamamen entegre edilmiştir ve hem parça hem de yazıcı sayfalarından doğrudan erişilebilir.

Eiger yazılımı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz:

tolga.bolol@promakim.com.tr

İlgili Haberler
Yorum ve Görüşleriniz