Ürün Tanıtımı

SRM-20

Masaüstünüzde Fonksiyonel 3D Modelleme

SRM-20 Roland’ın inovatif eksiltmeli seri prototipleme (SRP) özelliklerini kesinliği iletmek, pürüzsüz yüzeyler ve etkinliği kompakt bir formatta birleştiren son nesil 3D masaüstü freze makinesidir. Yeni tasarım freze mili, halka, devre panoları ve kontrol yazılımı ile SRM-20 pürüzsüz eğimli yüzeyler ve karışık detayları içeren güzel sonuçlar üretir. Hassas frezeleme, mekanik kontroller ve uyum onaylamaları gerektiren prototipler oluşturmayı ideal bir şekilde uygun hale getirir. SRM-20 modelleme tahtası, akrilik ve balmumu gibi özel olmayan birçok malzemeyi frezeleyebilir. Karışık detaylar ve yüksek kalitede sonuçlar oluşturmak için geniş aralıktaki biçimlerde ve boyutlarda frezeler ile opsiyonel halkalar frezenin kapasitesini aşmak için uygundur. Final üretim akışına çok yakın görünen ve hissedilen sonuçlar final onay için hazırdır. Kullanım kolaylığı için tasarlanan SRM-20, ekran üzerindeki bir operasyon paneli olan Roland’ın özel ‘V Panel’’ini destekler. Hız kontrollü 4 yönlü hareket göstergesi orijin noktasını hızlı bir şekilde ve tam olarak ayarlar ve milin RPM ve frezeleme hızı frezeleme sırasında tam kontrolle ayarlanabilir. SRM-20 Roland’ın masaüstü üretim çözümlerinin monoFab serisinin bir parçasıdır. Maksimum esneklik ve optimal prototipleme potansiyeli için, SRM-20’yi, ARM-10 3D freze makinesinin eksiltici seri prototipleme teknolojisi ile birleştiriniz. .

Ürün Özellikleri
Özellikler
Ürün Özellikleri

  • Prototipler ve üretim modellerinin yüksek hassasiyette 3D frezelemesi
  • Şirket içi prototip üretimi tasarım/geliştirme döngüsünü kısaltır ve ürün geliştirme maliyetlerini düşürür.
  • Kesilebilen malzemeler: modelleme tahtası, balmumu gibi (metallerdesteklenmez) reçineler
  • X, Y ve Z çalışma hareketleri: 203.2mm (X) x 152.4mm (Y) x 60.5mm (Z)
  • abla boyutu: 232.2mm (X) x 156.6mm (Y)
  • Yüklenebilir iş ağırlığı: 2 kg (4.4Ibs)
  • Frezenin hızı ve mil RPM’sinin tüm kontrolünden daha fazlasını sağlayan Roland’ın özel ‘V panel’ini destekler
  • En yüksek iç huzuru için 1 yıl RolandCare garantisini içerir.

SRP Teknolojisi
SRP eksiltmeli Seri Prototipleme anlamına gelmektedir ve katı obje ile başlayan proses daha sonra makineyi tüm istenmeyen malzemeden uzaklaştırmak için eksiltmeli bir proses kullanır. SRP teknolojisi, geniş aralıktaki özel olmayan malzemelerden yüksek hassasiyette ürünleri pürüzsüz yüzey sonucu ile meydana getirir. Sonuç olarak, mekanik kontroller ve uygunluk onayına ihtiyaç duyan prototipler üretimi için idealdir.

Prototiplerin İşleyişi
İmalat ve endüstriyel sektörlerde, prototiplerin sağlam, fonksiyonel olması ve sahada gerçekten üretilmiş bir ürünün gösterildiği gibi çalışabilmesi kritiktir. SRM-20 ile üretilmiş prototipler sadece bunu yapar. SRM-20 modelleme tahtası, akrilik, ABS, ahşap ve modelleme balmumu gibi geniş çeşitlilikteki özel olmayan malzemelerden güçlü, hassas ürünler üretir.


Teknik Tablo